Tlaková kanalizace

Čerpadla

Vřetenová čerpadla

PUMPA INOX MORAVA

Celonerezové kalové čerpadlo pro tlakové kanalizace s platovým obtokem pro možnost instalace do nižších jímek. Čerpadlo vniká značnou jednoduchoté pro případnou demonáž a čištění sestavy čerpadla.

VÝHODY ČERPADLA PUMPA INOX MORAVA

  • Český výrobek
  • Velká světlost obtoku motoru
  • Snadná manipulace na stabilním podstavci
  • Malé rozměry a hmotnost
  • Snadná a rychlá demontáž řezacího kruhu a sacího tělesa
  • Kalené řezací zařízení

Technické údaje

Image
Image

Cena: 12 580 Kč bez DPH


 

NORIA LUCA

Vřetenová kalová čerpadla Noria LUCA, kompletně vyvinutá a vyráběná v České republice, jsou určena na čerpání splaškových a kalových vod o teplotě maximálně +35°C, s obsahem krátkovláknitých látek (jako jsou tráva, sláma, slupky od ovoce a zeleniny apod.) a pevných částic zrnitosti max. 5 mm. Čerpadla nejsou určena na čerpání kapalin s obsahem abrazivních příměsí (písek apod.) provazů, umělých vláken, umělých textilií apod.

Technické údaje

Image
Image

Cena: 12 920 Kč bez DPH


 

SIGMA EFRU 1/4"

Ponorné čerpací soustrojí s řezacím zařízením určené pro staniční odčerpávání odpadníc vod, močůvky, znečištěných vod a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic do max. 5 mm, do gravitačních nebo tlakových kanalizací s vyloučením písku, kovových třísek a jiných abrazivních částic.

Technické údaje

Image
Image

Cena: - Kč bez DPH


 

Odstředivá čerpadla

CALPEDA GQG – 6 – 18

Ponorné čerpadlo s vysoce výkonným řezacím zařízením. Dvojitá mechanická ucpávka. Vhodné pro čerpání odpadních vos s obsahem vláken, papírů, textilních a organických látek. Použití pro domácnosti i pro obytné a průmyslové objekty. Délka kabelu je 10 m.

Technické údaje

Image
Image

Cena: 11 985 Kč bez DPH


 

SIGMA 50 – GFZU

Ponorné kalové čerpadlo určené pro čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů, obsahující dlouhovláknité látky organického charakteru, kuchyňský odpad, bez látek abrazivního charakteru, motouzů, umělých vláken apod. Čerpadlo je vhodné zejména pro čistírny odpadních vod, čerpání z povrchových a podúrovňových zdrojů (z řeky, rybníka, bazénu, sklepa, studny apod. Určeno pro univerzální použití z důvodu dostatečného výkonu, hmotnosti a užitných vlastností.

Technické údaje

Image
Image

Cena: - Kč bez DPH


 

HCP

Robustní litinová kalová čerpadla s řezacím zařízením. Čerpadla jsou kompletně vyrobena z šedé litiny. Řezací zařízení je z chromové oceli a kaleno na 60HRC. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC/SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero. Spodní ložisko je zdvojené pro vyšší únosnost a trvanlivost. Hřídel čerpadla a veškerý spojovací materiál je z nerez oceli. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou.

Technické údaje

Image
Image

Cena: - Kč bez DPH


 

Čerpací stanice je možné dodat i s čerpadly od těchto výrobců: 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontakt

Image

Kontakty

Luděk Hrdlička

Fakturační adresa

Lechtec s.r.o.

Rybná 716/24
110 00, Praha 1

IČO: 04818342
DIČ: CZ04818342

Provozovna

Lechtec s.r.o.

Lechovice 159
671 63 Lechovice

Kontaktní formulář